1. Kullandığınız çeliklerin menşei neresidir? Kullandığımız çeliklerin tamamı Avrupadan alınmaktadır. Bunların da, %90 ı Almanya'dan alınmaktadır.


2. Kaç kişilik bir ekibiniz var? Müşterilerimize yaklaşık 100 personelimiz ile hizmet vermekteyiz.


3. Fabrika büyüklüğünüz ne kadar? Fabrikamız 11.500 m2 kapalı alana sahiptir.


4. Uzun ömür konusunda neden bu kadar iddialısınız? Tamamen Avrupa menşeli çelikler kullanıyoruz, ısıl işlemi kendi bünyemizde yapıyoruz ve bimetalik kaplamalar konusunda Türkiye’de alternatifsiz hizmetler veriyoruz.


5. Tecrübe vurgusunu neye dayanarak yapıyorsunuz? Sektörde yarım asrı aşan bir tecrübemiz var. Ayrıca sektörde bir çok konuda ilklere biz öncülük ettik.


6. Vida kovan üretimi dışında hizmetleriniz nelerdir? Belirli sınırlar çerçevesinde vida kovan revizyon işlemleri, derin delik ve honlama işlemleri, ısıl işlem, yarı mamul bimetalik kovan işlemleri başlıca hizmetlerimizdendir.


7. Bimetalik kaplama nedir? Aşınmaya karşı direncin yüksek olması istenen vidaların diş üstlerinde ve kovanların iç yüzeyinde uygulanan aşınma direnci yüksek kaplamalara verilen genel isimdir


8. Vida kovanlarda revizyon işlemi yapıyor musunuz? Mümkünse yapıyoruz ama vida kovanınızın mevcut durumu bunu sınırlayabilir.


9. Üretim dışında müşterilerinize ne gibi destekleriniz oluyor? Bizim için önemli olan sorunun tespiti fabrika bünyemizde müşterilerimizin vida kovanlarını inceleyip problemlerine neden olabilecek bir hata olup olmadığının ön tespitini yaparak doğru şekilde yönlendirmesini yapıyoruz. Problemlerin çözümü için tasarımsal destekte bulunuyoruz.